a oddzwonimy do Ciebie tak szybko jak to możliwe
phone
PROCESY SĄDOWE
obsługa na każdym etapie
SPRAWY CYWILNE, RODZINNE I PRAWO PRACY
skutecznie doradzamy klientom indywidualnym
PRAWO SPORTOWE
profesjonalnie doradzamy sportowcom, klubom i agentom sportowym
PRAWO MEDYCZNE
profesjonalnie doradzamy sektorowi ochrony zdrowia
oraz reprezentujemy Klientów w sprawach o błędy lekarskie
Prawo karne i karne skarbowe
DORADZTWO BIZNESOWE
świadczymy profesjonalne doradztwo na rzecz klientów biznesowych

Klienci indywidualni

Prawo karne

Prawnicy z Naszej Kancelarii oferują profesjonalne usługi w zakresie reprezentacji Klientów w sprawach karnych, zarówno na etapie postępowania przygotowawczego, sądowego, jak i wykonawczego. Świadczymy kompleksową pomoc prawną także w zakresie spraw karnoskarbowych. Występujemy w obronie osób, które znalazły się w kręgu zainteresowań organów ścigania także na etapie zatrzymania oraz tymczasowego aresztowania. Wspieramy Klientów w trakcie przesłuchań i konfrontacji. Do każdej sprawy podchodzimy w sposób zindywidualizowany, poszukując najkorzystniejszych rozwiązań procesowych. 

Na wyraźne życzenie Klienta, dążymy do konsensualnego zakończenia postępowania karnego. Podejmujemy się obrony w sprawach wielowątkowych, zawiłych pod względem faktycznym oraz prawnym. Posiadamy niezbędne doświadczenie oraz umiejętności, które w pełni pozwalają na zrealizowanie konstytucyjnego prawa do obrony, natomiast nasze działania zdeterminowane są interesem prawnym oskarżonego (podejrzanego)

Udzielamy pomocy w sprawach karnych nie tylko osobom prywatnym, ale także reprezentujemy interesy Klientów biznesowych. W tym celu wspieramy przedsiębiorców m. in. poprzez przygotowywanie pism inicjujących postępowanie karne wobec nieuczciwych kontrahentów. Ponadto umożliwiamy wyciągnięcie konsekwencji prawnych w sprawach dotyczących naruszenia tajemnicy przedsiębiorstwa. 

Taktyka procesowa jest zawsze konsultowana z klientem. 

W codziennej pracy wyróżnia Nas profesjonalizm oraz indywidualna analiza każdej sprawy. Wybierając usługi Naszej Kancelarii będą Państwo informowani o działaniach podejmowanych przez Naszych Prawników, co umożliwi Państwu aktywne uczestniczenie w przebiegu postępowania. Głównym celem Kancelarii jest Satysfakcja Klientów z jakości świadczonych usług prawnych. 

Doradzamy - pomagamy - bronimyPrawo karne

Sektor publiczny

Prawo wekslowe

Postępowanie egzekucyjne i zabezpieczające

Nieruchomości

Prawo spadkowe

Kontakty z dzieckiem

Prawo rodzinne - rozwody

Prawo pracy

Prawo medyczne

Prawo cywilne