a oddzwonimy do Ciebie tak szybko jak to możliwe
phone
Prawo karne i karne skarbowe
SPRAWY CYWILNE, RODZINNE I PRAWO PRACY
skutecznie doradzamy klientom indywidualnym
PRAWO MEDYCZNE
profesjonalnie doradzamy sektorowi ochrony zdrowia
oraz reprezentujemy Klientów w sprawach o błędy lekarskie
DORADZTWO BIZNESOWE
świadczymy profesjonalne doradztwo na rzecz klientów biznesowych
PRAWO SPORTOWE
profesjonalnie doradzamy sportowcom, klubom i agentom sportowym
PROCESY SĄDOWE
obsługa na każdym etapie

Kancelaria

Szanowni Państwo,
witamy na stornie internetowej Kancelarii Królikowski i Wspólnicy .


Kancelaria KRWP zapewnia profesjonalną pomoc prawną, współpracujemy zarówno z Klientami biznesowymi, Sektorem Publicznym jak i Klientami indywidualnymi. Nasi pracownicy od lat sumiennie realizują powierzone zlecenia. Podczas wspomnianych kilku lat pracy zapewniliśmy kompleksową obsługę prawną wielu zadowolonym Klientom. Zdobyte doświadczenie pomogło nam zbudować autorytet Kancelarii Królikowski i Wspólnicy i pozyskać zaufanie grona osób, potrzebujących pomocy z zakresu rozmaitych dziedzin prawa (prawo pracy, prawo rodzinne, prawo gospodarcze, prawo cywilne, prawo budowlane i wiele innych). Osoby te zaufały nam i są z nami do dnia dzisiejszego, a grono zadowolonych Klientów cały czas rośnie.

Kancelaria Prawna Królikowski i Wspólnicy może poszczycić się dziesiątkami sukcesów i wygranych spraw, związanych zarówno z życiem prywatnym, jak i zawodowym naszych Klientów. Reprezentowanie przed sądami i organami administracji publicznej to jeden z filarów naszej działalności.

Zapewniamy, iż do realizacji każdego powierzonego zlecenia podchodzimy z najwyższą starannością. Kancelarię Prawną Królikowski i Wspólnicy wyróżnia kreatywność, zaangażowanie w powierzone obowiązki i profesjonalne podejście do każdej sprawy, niezależnie od stopnia jej komplikacji. Przykładamy dużą wagę do jakości świadczonych usług prawnych. Cały nasz zespół jest gotowy do obrony Państwa praw.